Ta strona należy do niezależnego Konsultanta Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl
Blog > Komentarze do wpisu

Oriflame Trójmiasto

Witaj!

 

Chcesz zarobić? Kupować kosmetyki taniej i sprzedawać je zarabiając co najmniej kilkaset złotych miesięcznie? A z czasem stworzyć własną grupę i dostawać regularną wypłatę od Oriflame? Uczestniczyć w darmowych szkoleniach kosmetycznych i biznesowych? Zostań konsultantką Oriflame.

Jeśli jesteś zainteresowana, wypełnij formularz. Skontaktuję się z Tobą i odpowiem na wszystkie pytania. Czeka na Ciebie Program Witamy, w którym możesz zdobyć wspaniałe nagrody. Będą także liczne niespodzianki, ponieważ w tym roku Oriflame obchodzi 45. urodziny.

Oriflame to naturalne szwedzkie kosmetyki. Są znane w Polsce od 21 lat. Co roku zdobywają nagrody w konkursach, w których jurorami są nie tylko czytelnicy różnych czasopism, ale także eksperci: kosmetolodzy, dermatolodzy, wizażyści. Nie czekaj! Zapisz się już teraz. Dostaniesz ode mnie Zestaw Startowy, a w nim m. in. poradniki i Przewodnik Konsultanta. Zrób zamówienie punktowane - upominek gratis.
Zapisz się  - Kod Promocyjny: 1540439

 

Masz pytania? Wyślij wiadomość:

 

oritrojmiasto@onet.pl

wtorek, 24 stycznia 2012, aqa3miasto

Polecane wpisy

Komentarze
arek6695
2013/01/15 20:49:27
www.youtube.com/playlist?list=PLnNWVa9n6aIrnuJM8JFYQ__sFq-cMYdEN